Kosmetyka

Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) wykorzystuje impulsy elektryczne do wywołania skurczów mięśni.

EMS (Electrical Muscle Stimulation) – to sprawdzona klinicznie, bezinwazyjna i niefarmakologiczna metoda elektrostymulacji mięśni.

Prądy EMS pomagają spalać tkankę tłuszczową, budować mięśnie oraz rzeźbić sylwetkę. Ze względu na fakt, iż nie jest to zabieg obciążający dla stawów może on być stosowany u osób z nadwagą lub otyłością.

 

 

czytaj więcej

 

Zabieg mikrodermabrazji polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą kryształków diamentu. Zabieg błyskawicznie oczyszcza, wygładza oraz rozświetla skórę.

 

czytaj więcej

 

Radiofrekwencja to sprawdzona, a przez to bezpieczna technologia wykorzystywana w kosmetyce. Przepływający przez skórę prąd o wysokiej częstotliwości powoduje efekt termiczny, przez co włókna kolagenowe ulegają skróceniu oraz rozpoczyna się proces namnażania nowych.

Dodatkowo fale radiowe rozszerzają naczynia krwionośne, co ułatwia oczyszczenie tkanek z toksyn.

 

czytaj więcej

 

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, elektroporacji i ultradźwięków.

 

czytaj więcej

 

Peeling kawitacyjny – pod wpływem fal ultradźwiękowych wytwarzanych przez szpatułkę (głowicę) połączonych z np. z wodą tworzą się pęcherzyki, które zwiększają swoją objętość, a następnie pękają – tym samym rozbijają między innymi zaskórniki i sebum. Peeling kawitacyjny zapewnia masaż skóry i jej oczyszczenie.

 

czytaj więcej

 

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Zabieg działa na skórę i podskórną warstwę tkanki tłuszczowej dzięki czemu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej oraz likwidacja cellulitu.

 

czytaj więcej

Lipolaser to urządzenie emitujące zimny laser o długości fali 650-660 nm. Jest to innowacyjne urządzenie, wykorzystywane do zabiegów modelowania sylwetki, usuwania zbędnych kilogramów i redukcji cellulitu.

Lipolaser – światło lasera powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych, czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego a następnie wydalona z organizmu.

czytaj więcej

Dermomasaż (cellulogia lub masaż próżniowy) jest nowoczesnym zabiegiem, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny. Radiofrekwencja wykorzystywana jest w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

 

czytaj więcej

Fototerapia (naświetlanie)

Fototerapia inaczej zwana światłolecznictwem to nowoczesna i skuteczna metoda na poprawę funkcjonowania skóry.

Światło o określonej długości fali (kolorze) pobudza naturalne procesy regeneracyjne w skórze, stymuluje metabolizm, wzmacnia układ immunologiczny oraz poprawia krążenie krwii.

czytaj więcej

 

 

 

 

 

RF (radiofrekwencja), IR (podczerwień), EMS (elektrostymulacja)

Thermolifting z wykorzystaniem fali radiowej, podczerwieni oraz elektrostymulacji to silnie oddziałujący zabieg, którego celem jest zwiększenie produkcji kolagenu, zagęszczenie skóry oraz poprawa krążenia.

Thermolifting jest zabiegiem nieinwazyjnym, pozwalającym na szybką poprawę kondycji skóry – poprawę napięcia oraz wyrównaniu kolorytu.

czytaj więcej

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy, to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje działanie aktywnych cząstek wodoru do głębokiego oczyszczenia i rewitalizacji skóry.

Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem mikroskopijnych cząstek wodoru w głąb skóry, które ją oczyszczają i nawilżają. Polecany jest osobom o zmęczonej, pozbawionej blasku skórze.
czytaj więcej