Masaże

Masaż twarzy z oczyszczaniem wodorowym

Masaż twarzy z oczyszczaniem wodorowym

Oczyszczanie wodorowe twarzy, znane również jako oczyszczanie wodorowe skóry, to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje działanie wodoru do oczyszczenia i rewitalizacji skóry.

Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem mikroskopijnych cząstek wodoru w głąb skóry, które ją oczyszczają i nawilżają.

 

czytaj więcej

Redukcja zmarszczek

Redukcja zmarszczek – przeciwzmarszczkowy masaż twarzy

Masaż twarzy jest jednym z naturalnych i skutecznych sposobów redukcji zmarszczek. Ta relaksująca metoda skupia się na stymulacji mięśni i tkanki skórnej, poprawiając krążenie krwi, elastyczność skóry i ogólny stan cery.

 

czytaj więcej

Mederoterapia

Maderoterapia

Czy marzysz o gładkiej i jędrnej skórze? Czy chciałbyś redukować cellulit, modelować sylwetkę i poprawić ogólną kondycję ciała? Jeśli tak, to maderoterapia może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jesteśmy wyspecjalizowanym salonem oferującym profesjonalne sesje maderoterapii, które zapewnią Ci nie tylko relaks, ale także doskonałe rezultaty.

czytaj więcej

masaż kręgosłupa

Masaż kręgosłupa – bolesny odcinek lędźwiowy

Czy cierpisz na ból pleców, napięcie mięśni czy problemy z kręgosłupem? Jeśli tak, to ten masaż jest właśnie dla Ciebie. Nasz doświadczony zespół specjalizujący się w masażu kręgosłupa jest gotowy pomóc Ci w złagodzeniu bólu, redukcji napięcia i przywróceniu równowagi Twojemu ciału.

 

czytaj więcej

Terapia stawu skroniowo-żuchwowego polecana jest osobom skarżącym się na ból w okolicach skroni, mięśni żwaczy, szczęki oraz żuchwy. Dedykowana jest osobom z problemem bruksizmu, zaciskania zębów oraz przeskakiwania żuchwy.

 

Kobido

Japoński masaż twarzy potocznie nazywany Kobido, to jedna ze skuteczniejszych metod pracy w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Jednorazowy zabieg daje widoczne efekty w postaci redukcji zmarszczek oraz poprawy ukrwienia.

 

czytaj więcej

 

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską to jedna z bardziej efektywnych technik pracy z tkanką, zwiększająca przekrwienie dzięki czemu zwiększa się metabolizm oraz dotlenienie tkanek. Polecana osobom z problemem cellulitu.

 

czytaj więcej

 

Masaż kijami bambusowymi

Rodzaj masażu wykorzystujący naturalne kije bambusowe o różnej średnicy oraz długości. Zmienna częstotliwość ruchów pozwala rozluźnić tkanki, pobudzić mikrokrążenie oraz zredukować cellulit.

 

 

czytaj więcej

 

Masaż szyi i dekoltu

Jednym z najpopularniejszych zabiegów mających na celu uelastycznienie skóry, poprawę jej kolorytu oraz redukcję napięć jest masaż szyi i dekoltu.

 

 

czytaj więcej

 

Liftingujący masaż biustu

Liftingujący masaż biustu idealnie wzmacnia, ujędrnia i unosi biust. Wykonywany regularnie poprawia koloryt skóry oraz wzmacnia powięź.

 

 

czytaj więcej

 

Masaż tkanek głębokich

Jest w pełni bezpieczną i nieinwazyjną techniką rozluźniania napięć mięśniowo – powięziowych, poprawiającą ślizg tkanek względem powięzi.

 

czytaj więcej

 

Drenaż limfatyczny

Manualny drenaż limfatyczny (MDL) ma na celu usprawnienie przepływu limfy, redukcję obrzęków oraz oczyszczenia organizmu z toksyn.

 

 

czytaj więcej

 

Masaż klasyczny

jest to najstarsza forma masażu w której wykorzystywane są techniki: głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania oraz wibracje.

 

 

czytaj więcej

 

Masaż relaksacyjny

Pozwala rozluźnić tkanki oraz usunąć stres. Właściwie wykonany pozytywnie wpływa na układ nerwowy, przynosząc długotrwałą ulgę.

 

czytaj więcej

Masaż powięziowy

Koncepcja masażu powięziowego opiera się na masażu tkanek łącznych i powięzi, którego celem jest zmniejszenie napięcia całego organizmu.

 

czytaj więcej